Plávajúce boilies Banán

3 hodnotenia

Plávajúce Boilies Banán  14mm

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 318
€5,90 / ks
Plávajúce boilies Banán
3 hodnotenia
4,3 3 hodnotenia

bjavte silu našich Pop UP Boilies! Tieto jedinečné nástrahy sú navrhnuté s myšlienkou priniesť vám viac úlovkov, bez ohľadu na ročné obdobie. Či už lovíte v zimných mrazoch alebo letnej horúčave, naše Pop UP Boilies sú vždy pripravené pomôcť vám získať tú vytúženú trofej.

Naše Pop UP Boilies môžete použiť samostatne ako neodolateľnú nástrahu alebo ich môžete kombinovať s našimi chytacími boilies. Táto kombinácia vás zaradí medzi najlepšie vybavených rybárov na brehu.

Jednou z najväčších výhod našich Pop UP Boilies je, že vydržia vo vode viac ako 15 hodín. Táto dlhá doba  znamená, že môžete nechať svoju udicu nahodenú celú noc bez obáv.

Naše Pop UP Boilies sú balené v praktickom kelímku, ktorý je ľahko prenosný a zaručuje, že vaše boilies zostanú čerstvé a pripravené na použitie, kedykoľvek budete potrebovať.

Raňajky, obed, večera alebo nočná rybačka – nezáleží na tom, kedy sa rozhodnete ísť na lov. S našimi Pop UP Boilies budete mať vždy pripravenú kvalitnú nástrahu, ktorá pritiahne ryby priamo k vášmu háčiku.

 

5 presvedčivých dôvodov, prečo si kúpiť naše Pop UP Boilies:

  1. Celoročné využitie – fungujú rovnako dobre v každom ročnom období.
  2. Flexibilita – môžu byť použité samostatne alebo v kombinácii s našimi chytacími boilies.
  3. Vydržia vo vode viac ako 15 hodín
  4. Praktické balenie – v kelímku, ktorý je ľahko prenosný a zachováva čerstvosť boilies.
  5. Veľký úlovkový potenciál – naše Pop UP Boilies pritiahnu ryby priamo k vášmu háčiku, čo zvyšuje vaše šance na úspešný lov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Boilies
Hmotnosť: 0.05 kg
Spolupracujeme: Pppcreative.sk, Lencos In