Prečo naše boilies

Často sa stretávame s názormi, že na doma vyrobené boilies rybári nachytajú viac a väčšie ryby?!

 

Prečo tomu tak môže byť:

Veľké firmy ponúkajúce komerčné boilies majú síce lacnejšie suroviny na výrobu, ale treba si uvedomiť že koncovú cenu produktu okrem suroviny tvoria aj náklady:

Mzdy pracovníkov, náklady na chod firmy, marketingové – reklamné náklady, prirážka importéra, náklady na logistiku, zisk firmy, prirážka maloobchodu alebo e-shopu, + 20% DPH

Bežne je známe že tieto veľké firmy majú náklady na priamu výrobu produktu cca 20 – 25%  z celkovej ceny boilies za ktorú ho vy kupujete.

Tu je zodpovedaná čiastočne otázka prečo viac a väčších rýb nachytajú rybári na domáce boilies. Pretože nešetria na kvalitných surovinách.

 

kŕmne boilies

 

Stalo sa Vám už že si dlhodobo kupujete tú istú radu boilies od toho istého výrobcu a čím ďalšej je menej účinná? 

Kupujete si dlhodobo tú istú radu boilies od tej istej značky, a každým rokom sa Vám zdá že dané boilies je iné? A chytáte naň čím ďalej tým menej rýb?

Prečo tomu tak môže byť:

Niektoré z veľkých značiek i keď vyvinú super produkt ktorý „chytá“ tak po istom čase ako sa dostane do povedomia rybárov a tý ho kupujú už automaticky tieto firmy začínajú proces šetrenia. Aby udržali predajnú cenu v tejto dobe, alebo ju len mierne zdvihli tak hľadajú úsporu na vstupných surovinách.

Veď prečo nie? Recept je tajný, a zákazníci si nevedia skontrolovať koľko kvalitných ingrediencií  použili na výrobu tento či minulý rok na to isté boilies…

 

voodoo-robin-red-ea

Zvažujete si vyrábať boilies sami doma?

Ak áno tak, potom sa musíte pripraviť na dosť vysoké vstupné náklady.

Bude potrebné si zakúpiť rollball, „niečo na vytláčanie cesta presného priemeru“ parný hrniec, „niečo“ na sušenie guličiek a k tomu veľa a veľa  príslušenstva…

Pripravte  sa na to že Vám to zhltne kopec času ktorý vynaložíte nielen na samotnú výrobu, ale na pátranie na internete v zmysle  „čo sa vlastne ako robí“ Pritom výsledok nie je vôbec istý.

A za niekoľko hodín či celý víkend si vyrobíte krvopotne len pár kg boilies možno na jednu či dve rybačky.

 

Riešenie: Dajte si vyrobiť boilies podľa Vašej chuti u nás!

Váš voľný čas môžete stráviť na rybách a starosti nechajte na nás!

Ako to funguje u nás:

Máte záujem si dať vyrobiť boilies u nás, postup je jednoduchý.
suroviny na výrobu si nakúpite kde chcete napr. na stránke krmivahulin.cz. Pošlete nám ich na našu adresu: Nádražný rad 23, 934 01 Levice.

Časť surovín si môžete zakúpiť i u nás: VyrobaBoilies.sk/cennik  samozrejme vajíčka na výrobu dodávame my, tie neposielate poštou.

Následne vyplníte formulár na výrobu – ktorý si viete stiahnuť tu formular_recept. Tam popíšete presne zloženie a recept na výrobu. Následne vystavujeme faktúru za výrobu a prepravu. Po jej uhradení začína proces výroby. Ten trvá cca 10 -20 dní, záleží aj od počtu objednávok ale aj od toho či sa majú Vaše boilies sušiť a koľko dní, alebo len mraziť.

 

Váš recept je jedinečný!

Ku každej zákazke dávame písomné prehlásenie kde sa zaväzujeme ako solídna firma, že keď by sme podľa Vašej receptúry vyrobili boilies niekomu inému, tak Vám zaplatíme zmluvnú pokutu 10 000 Eur.

Ak aj napriek tomu chcete Váš recept držať v tajnosti, tak stačí doma zmiešať časť suchých ingrediencií na sucho a poslať nám  ho  ako mix.

Takto Váš recept je len Váš a nepozná ho nik ani my nie !

Spolupracujeme: Pppcreative.sk, Lencos In