Pelety GLM 5kg Ø12mm

6 hodnotení

Kŕmne pelety BASIC Ø12mm GLM 5kg

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 417
€17 –18 % €13,90 / balenie
Pelety GLM 5kg Ø12mm
6 hodnotení
pelety GLM
Novinka
€17 –18 %
5,0 6 hodnotení

Vstúpte do sveta rybolovu s štýlom a efektívnosťou vďaka našim peletám. Vďaka rýchlej rozpustnosti v priebehu 1-2 hodín sú tieto pelety skvelou voľbou pre krátkodobé, dlhodobé a aktívne kŕmenie počas vašich výprav k vode. Ich vysoká kvalita a unikátne vlastnosti z nich robia nepostrádateľný doplnok pre každého vášnivého rybára, ktorý túži po maximálnom úspechu.

 

Naše pelety sú vyrobené lisovaním za tepla a postupným vrstvením najkvalitnejších surovín, čím sa vytvára ideálna vnadiaca špecialita, ktorá okamžite zaujme aj tie najvyberavejšie ryby. Unikátny výrobný proces zaručuje, že každá peleta je plná chuti a vône, čím priláka ryby z oveľa väčšej vzdialenosti ako bežné návnady.

 

Výnimočnosť našich peliet spočíva aj v ich všestrannosti a širokom spektre využitia. Okrem štandardného použitia sú tieto pelety ideálne aj do PVA, čím sa vám otvárajú nové možnosti na zvýšenie úlovkov. Unikátny dizajn a kvalita robia z týchto peliet nenahraditeľný nástroj pre každého vášnivého rybára.

 

Maximalizujte ich účinok ešte viac použitím našich boostrov, ktoré posilnia ich vnadiaci potenciál a prinesú vám ešte väčší úspech pri rybolove. 

Dodatočné parametre

Kategória: Pelety
Hmotnosť: 5 kg
Položka bola vypredaná…
Spolupracujeme: Pppcreative.sk, Lencos In