Melasa

15 hodnotení

Melasa neriedený prírodný produkt

Variant:
Dostupnosť Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Kód: 139/5L 139/5L2 Zvoľte variant
€2,10 / ks €9,49 / ks od €2,10 / ks
Melasa
15 hodnotení
4,2 15 hodnotení

Melasa - neriedený produkt, ktorý je dokonalým trikom pre všetkých rybárov, ktorí hľadajú efektívny a overený spôsob, ako lákať ryby k svojím nástrahám.

Táto úžasná tekutina, ktorá vzniká pri výrobe cukru z cukrovej repy, je sladká ako karamel a tmavo hnedá až čierna farba jej dáva príťažlivý a tajomný vzhľad. Ideálna je predovšetkým pre rybára, ktorý hľadá niečo výnimočné, niečo, čo je účinné a pritom cenovo dostupné.

S Melasou pre ryby nebudete mať problém prilákať ryby k svojim nástrahám. Jej sladká chuť a vôňa sú pre ryby neodolateľné. A to nie je všetko, Melasa je aj veľmi lepkavá, čo znamená, že sa dokonale priľne k vašim nástrahám a bude ich držať na mieste, kým ryba nepripláva a nechytí sa.

Najlepšie na tom je, že Melasa pre ryby je celoročný atraktor, čiže ho môžete použiť kedykoľvek počas roka, bez ohľadu na to, či je leto alebo zima. A hoci je hustá, je ľahko riediteľná vodou, takže ju môžete použiť podľa svojich potrieb a predstáv.

 

Tu sú hlavné dôvody, prečo by ste mali siahnuť po Melase pre ryby:

  1. Účinná príťažlivosť - Sladká chuť a vôňa tejto melasy sú pre ryby neodolateľné. Ryby ju jednoducho zbožňujú!
  2. Cenovo dostupná - Melasa pre ryby ponúka vynikajúcu hodnotu za malé peniaze. Nie je potrebné míňať zbytočne veľa na drahé atraktanty.
  3. Všestranné použitie - Môže byť použitá ako prísada do chytacích ciest, na výrobu boilies alebo ako dip pre chladné obdobie.
  4. Celoročná efektivita- Bez ohľadu na ročné obdobie, Melasa pre ryby vás nezradí. Je to skvelý atraktor, ktorý funguje po celý rok.
  5. Dlhodobá príťažlivosť - Vďaka svojej lepkavej konzistencii, Melasa na nástrahu drží dlho a pomaly sa rozpúšťa vo vode, čím pôsobí dlhodobý vnadiaci efekt.

Objavte silu Melasy pre ryby a urobte zo svojej ďalšej rybačky nezabudnuteľný zážitok.

Spolupracujeme: Pppcreative.sk, Lencos In