Kŕmne pelety GLM Ø12mm 1kg

Neohodnotené

Pelety BASIC, príchuť GLM Ø12mm  1kg

Dostupnosť Skladom (5 kg)
Kód: 467
€4 / kg
Kŕmne pelety GLM Ø12mm 1kg
Neohodnotené

Vstúpte do sveta rybolovu s štýlom a efektívnosťou vďaka našim peletám. Vďaka rýchlej rozpustnosti v priebehu 1-2 hodín sú tieto pelety skvelou voľbou pre krátkodobé, dlhodobé a aktívne kŕmenie počas vašich výprav k vode. Ich vysoká kvalita a unikátne vlastnosti z nich robia nepostrádateľný doplnok pre každého vášnivého rybára, ktorý túži po maximálnom úspechu.

 

Naše pelety sú vyrobené lisovaním za tepla a postupným vrstvením najkvalitnejších surovín, čím sa vytvára ideálna vnadiaca špecialita, ktorá okamžite zaujme aj tie najvyberavejšie ryby. Unikátny výrobný proces zaručuje, že každá peleta je plná chuti a vône, čím priláka ryby z oveľa väčšej vzdialenosti ako bežné návnady.

 

Výnimočnosť našich peliet spočíva aj v ich všestrannosti a širokom spektre využitia. Okrem štandardného použitia sú tieto pelety ideálne aj do PVA, čím sa vám otvárajú nové možnosti na zvýšenie úlovkov. Unikátny dizajn a kvalita robia z týchto peliet nenahraditeľný nástroj pre každého vášnivého rybára.

 

Maximalizujte ich účinok ešte viac použitím našich boostrov, ktoré posilnia ich vnadiaci potenciál a prinesú vám ešte väčší úspech pri rybolove. 

Dodatočné parametre

Kategória: Pelety
Hmotnosť: 1 kg
Spolupracujeme: Pppcreative.sk, Lencos In