Booster Banán

4 hodnotenia

Booster Banán 300ml

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 112
€6,40 / ks
Booster Banán
4 hodnotenia
4,8 4 hodnotenia
 Náš Booster je unikátna esencia, ktorá premení váš rybársky zážitok na nezabudnuteľnú udalosť. Navrhnutý pre zatraktívnenie rybárskej vnadiacej zložky, tento produkt je tým pravým riešením pre vášnivých rybárov, ktorí chcú zvýrazniť svoj úlovok a zabezpečiť si tak výhodu pri love rýb.
 

300 ml čistej príťažlivosti: Booster sa môže použiť na obohatenie širokého spektra návnad – od peliet po kŕmne boilies, method mixy, až po partikel. Jeho použitie je jednoduché, efektívne a sľubuje výnimočné výsledky. Stačí zaliať návnadu alebo nástrahu boostrom, dôkladne premiešať a nechať odstáť. Tento proces zaručí, že booster neostane len na povrchu, ale prenikne hlboko do štruktúry návnady, maximalizuje lákavosť a zvyšuje šance na úspešný záber.

 

Zloženie nášho Boosteru je vyvinuté tak, aby rešpektovalo prirodzené požiadavky rýb. Neobsahuje žiadne škodlivé látky a je bezpečné pre vodné prostredie. Využívame len prvotriedne ingrediencie, ktoré sú šetrné k prírode a rybám, a zároveň poskytujú neodolateľný pachový stimul.

 
Vďaka inovatívnej technológii dlhotrvajúceho účinku si tento booster udrží svoju intenzitu aj po dlhých hodinách vo vode, čo z neho robí spoľahlivého partnera pre dlhé rybárske výpravy. Nech už plánujete tráviť deň na brehu rieky, alebo ste sa rozhodli pre noc pri vode, môžete sa spoľahnúť, že Booster bude pracovať za vás.

Dodatočné parametre

Kategória: Boostre
Hmotnosť: 0.42 kg
Spolupracujeme: Pppcreative.sk, Lencos In