Čo sú boilies a prečo ich používať

krmne boilies

 

Klasické a kŕmne boilies sa od svojho vynálezu v roku 1970, keď rybári hľadali spôsob, ako loviť kapry bez toho, aby boli nástrahy zjedené inými alebo menšími rybami, stali nesporným kráľom návnad pre mnohých kaprárov po celom svete.
Dnes sú boilies najpoužívanejšie zo všetkých návnad na lov kaprov. Oproti iným druhom návnad majú obrovské výhody. Sú praktické, pohodlné, ľahko skladovateľné a nepochybne veľmi efektívne.

Kŕmne boilies ako už  vyplýva z názvu sú primárne určené pre zakrmovanie rybárskych miest. Naša kŕmne boilies sú vyrábané s modernými a efektívnymi technológiami ale so zachovaním osobitného ľudského prístupu a dôrazom na vyskoú kvalitu. Pri výrobe používame vždy kvalitné suroviny čo sa odrazí aj na výsledku. Kŕmne boilies sú tiež navrhnuté tak, aby boli pre ryby vysoko výživné, vďaka čomu sú prospešné pre zdravie kaprov a sú účinným zdrojom potravy.

Rozlišujeme ešte boilies plávajúce a normálne (klesajúce ku dnu). Plávajúce sa používajú hlavne tam, kde je tráva, bahno a podobné podmienky v ktorom by ryby návnadu nenašli.


Boilie je jednoducho zmes rôznych práškových potravín, ktoré sa zmiešajú s rybími atraktatmy a vytvorí sa pasta, ktorú je možné zrolovať do malých guľôčok. Tieto guľôčky sa potom uvaria a výsledkom sú stuhnuté návnady, ktoré lepšie odolajú záujmu menších druhov rýb, ale ktoré sa dajú ľahko rozhrýzť v hrdle kapra.

Výroba vlastného kvalitného boilies aj keď sa to možno nezdá je veľmi náročná nie len z hľadiska námahy, času ale aj finančne. Môžeme to prirovnať k pečeniu koláčov. Viac sa Vám oplatí objednať si výrobu boilies alebo hotové boilies ako kupovať všetky suroviny, náradie a pomôcky, venovať čas nakupovaniu, výrobe, upratovaniu atď., výsledok je pri tom stále neistý.


Zverte aj vy výrobu Vaších boilies do rúk profesionálov a trávte viac času na rybách.


Keďže my sme s tým mali dostatok skúsenosti, prosili nás o výrobu aj priatelia. Tých bolo stále viac a tak sme sa rozhodli že našu výrobu ponúkneme aj ostatným. Je to už niekoľko rokov čo vyrábame boilies nie len pre nás ale aj našich klientov.
K dispozícii máme veľké množstvo farieb, príchutí, tvarov a veľkostí. Vyskúšajte naše boilies a presvedčte sa sami !

Veríme že s našimi boilies budete spokojný.

 

Spolupracujeme: Pppcreative.sk, Lencos In